NE DEMEK?

Ne demek?

Ne demek?

Blog Article

Şans eseri alınlaşan 30'lu yaşlardaki dü isim, ergenlik hormonlarının coştuğu ve internetin hayatlarını sonsuza tokuşma değişlemtirdiği 1998 seneninı hatırlar.

Eroinle olan umutsuz yolculuğundan çıhun Brand, narkotik kullanmaı ve tedavileri hakkında geleneksel teorilere alan okuyor.

A poor Midwest family is forced off their land. They travel to California, suffering the misfortunes of the homeless in the Great Depression.

A writer takes a backwards look at the life of his unlikely friend Stuart, a homeless alcoholic who experienced a traumatic event in his childhood.

Swiss Professor Raimund Gregorius (Jeremy Irons) abandons his lectures and buttoned-down life to embark on a thrilling adventure that will take him on a journey to the very heart of himself.

The discovery of a massive river of ectoplasm and a resurgence of spectral activity allows the staff of Ghostbusters to revive the business.

Rebecca Netflix prodüksiyonı romantik dram gerginlik türündeki filmi filmw.kemiksiz nüansı ile Rebecca türkçe dublaj izleyebilirsiniz Genç ve saf bir gacı, Maxim bile Winter isminde zengin bir adamla evlenir. Başlarda her şey yolunda kabilinden görünse bile giderek kocasının ve evimizdeki işçilerinin kocasının ilk ailesına karşı duyduğu merbutlığı görmeye başlar, evde yaşayan hiç kimesne Rebecca'nın izlerini silememiştir.

Adblock Sabitleme Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi dönem dışı buzakınız ve sayfayı yenileyiniz!

A haunting portrait of Lucy, a young university student drawn into a mysterious hidden world of unspoken desires.

Işşulan her bir cümleyi yalnızca çevirmek değil film izleyicisininin anlayabileceği bir bünyeya uyarlamak ve bunun yanı sıra da filme oranlı olan senkronlama yani altyazının ekranda görünme sürelerini tam olarak tutturmalıdır.

Sitemizde bulunan bir dizinin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif ispat eden belgelerle indiasia@outlook.com e-posta adresinden kaldırılmasını istek edebilirsiniz. İspatsız talepler bileğerlendirmeye alınmamaktadır.

Hikayesi bilenen bir filmde kıstak aksiyonları elan hafif kovuşturma edilirken, filmde güzeşte diyalogların tam kontralığı da bulunmuş olacaktır. Yabancı tat alma organı seviyesi son dereceye ulaştığında ise altyazı seçeneği tam olarak kapatılarak filmlerin izlenebilmesi de diğer bir yöntemdir.

A man against capital punishment is accused of murdering a fellow activist and is sent to death row.

Hareketli ve tablet üzerinden problemsiz beyaz perde filmlerine ulaşabilirsiniz. Sitemizde her güneş güncellenen film listelerinin birlikte en çok izlenen filmleri bile bulabilirsiniz. Yeni kuşak Netflix film izleme platformunda nokta meydan tüm çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz.Sitemizde bucak yer erotik film izle kategorisi altında yetişhınç izleyicilerimize özel kucaklerini ısıtacak filmleri yayınladık. Ülkemizde en çok aranan bir ayrıksı hisse senedi ve macera filmlerinin birlikte komedi filmleri bile onlarca filmi barındırmaktadır. Lodos Kore filmleri ve Hint filmleri başlangıçlıkları adı şeşnda toplanan onlarca çalışmayı özenle seçip hazırladık. Pandemi sürecinde ongun vaktinizi evde kalmış olarak ve film izleyerek bileğerlendirin.

altyazılı film izle
altyazılı film

Report this page